Technik Informatyk Profesja


#1 2012-01-13 18:12:24

zielony chomik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 1
Punktów :   

Problem z drukarką

Mam problem z drukarka, drukarka hp deskjet 3325 (mam ją kilka ładnych lat) działała do tej pory bez zarzutów, ale teraz nie chce drukować. Wszystko jest podłączone, pojemnik z tuszem czarnym jest napełniony. Kiedy klikam polecenie w wordzie drukuj, drukarka włącza się, światełko zaczyna migać, pojawia się komunikat żeby sprawdzić pojemnik z tuszem kolorowym (tekst do drukowania jest czarn-biały) i nic się nie dzieje. Kilkałam na  panel sterowania, wyświetla się drukarka, ze  plik-dokument albo jest drukowany, albo wystąpił błąd, drukarka jest ustawiona w trybie online. Ale ciągle nie chce nic drukować. Co robić? Bardzo proszę o jakieś porady, wskazówki itp.  Z góry dziękuję.

Offline

 

#2 2012-03-11 01:23:59

muchar81

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Problem z drukarką

nie chce drukować, czyli pobiera papier ale nie nanosi wydruku? czy nie pobiera papieru ?
Spróbuj odłączyć drukarkę od komputera i naciśnij test na drukarce. Czy drukuje stronę testową? Pobiera w ogóle papier?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elders.pun.pl www.tibiia20.pun.pl www.stowarzyszeniexxx.pun.pl www.mojeforks.pun.pl www.cohorsnawi.pun.pl